Kontaktujte nás:(+420) 778 034 024Každý všední den
od 9 do 17 hod.

Reference

Pracuji již řadu let jako manažerka v oblasti marketingových a PR aktivit; vytvářím komunikační koncepty a reklamní strategie pro soukromou i veřejnou sféru, propojuji partnery a sponzory s projekty privátního sektoru, neziskových organizací, ale i projekty na úrovni EU. Aktuálně působím především v Nadačním fondu Vadima Petrova a Czech Fashion Council. Vysoce odbornou kvalifikaci JUDr. Rennerové v oblasti PR a marketingu a její interdisciplinární přístup považuji v českých poměrech za naprosto unikátní. Oceňuji rovněž praktickou použitelnost navržených řešení a jejich dlouhodobou užitečnost pro mé klienty.

Сениć, MANAGEMENT
http://www.czechfashioncouncil.com

Prezentujeme se v médiích a média prezentují nás. Metodou DIAMOND LASHES orámovala své oči řada známých tváří, a i díky nim se na nás dívají lidé z obrazovek a časopisů po celém světě. Nemůžeme si dovolit žádné pochybení. Z tohoto důvodu je pro nás profesionální a vysoce precizní servis JUDr. et PhDr. Zuzany Rennerové naprosto klíčový. Advokátka Rennerová pro nás zajišťuje kompletní smluvní dokumentaci, účastní se obchodních jednání, zastupuje naši společnost před soudy a úřady. Velmi si naší mnohaleté spolupráce vážím a považuji ji za velmi tvůrčí a efektivní.

Petr Lhotský, majitel DIAMOND LASHES
http://www.diamondlashes.cz

JUDr. et PhDr. Zuzanu Rennerovou znám již z dob svých studií na gymnáziu a již tenkrát byla velmi pečlivou a svědomitou studentkou, která mě vždy maximálně podržela při dohánění zameškané výuky - jako tehdejší juniorská reprezentantka ČR v běhu na lyžích jsem se často nacházela v zahraničí. Když jsem jako spolumajitelka outdoorové agentury WOK©outdoor potřebovala řešit jakýkoliv drobný anebo složitější právní problém, advokátka Zuzana Rennerová byla z uvedeného důvodu „jasná volba“. Stejně jako v dobách studií, i v současnosti pracuje rychle, kvalitně, profesionálně a velmi poctivě. Právě na píli, poctivosti, kvalitní a profesionální práci si postupně a trpělivě buduje svoji image. Rozpracované projekty dotahuje do precizního konce; dohlédne, aby vše bylo tak, jak má, nezdráhá se pro spokojenost klienta udělat víc, než je nutné. Vím, že na JUDr. et PhDr. Zuzanu Rennerovou se mohu kdykoliv obrátit s žádostí o pomoc a spolehnout se, že se mi dostane odborné rady a profesionální pomoci. Děkuji za vše.

Mgr. Martina Chrástková, Ph.D., bývalá reprezentantka ČR v běhu na lyžích, majitelka sportovní agentury
http://www.machr-consulting.cz

Již během studií jsem se politicky angažoval v občanských iniciativách, které měly za cíl vyjádřit odpor proti komunismu. V roce 1989 jsem byl, coby nezletilý, souzen za distribuci petice „Několik vět“. Postihu jsem unikl jen díky milosti prezidenta republiky. Podruhé jsem byl souzen a pravomocně odsouzen v r. 2000 za protesty proti násilí páchanému na civilistech během II. čečenské války. Dne 17. srpna 2015 jsem obdržel za svoje politické aktivity před listopadem 1989 osvědčení účastníka odboje a odporu proti komunismu dle zák. 262/2011 Sb. Od konce 80. let se zaobírám rovněž bezpečnostní problematikou, zejména praxí policie a zpravodajských služeb a také politickým radikalismem a extremismem. Při své činnosti se stávám častým terčem nevybíravých útoků ultrapravice i extremistické levice. Jsem velmi rád, že mi při mých veřejných aktivitách „kryje záda“ právě JUDr. Rennerová, která se na rozdíl od většiny advokátů nebojí nepříjemné práce a vždy mi velmi rychle a flexibilně pomůže se vším, co je v rámci ochrany mé osobní integrity a dobré pověsti potřeba.

Dušan Stuchlík, publicista - nejmladší držitel osvědčení účastníka odboje proti komunismu